SIT3808AI-23-25NZ-74.212500T
SiTimeSiTime
SIT3808AI-23-25NZ-74.212500T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT3808AI-23-25NZ-74.212500T
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC MEMS VCXO 74.2125MHZ LVCMOS
Podatkovni listi: 1.SIT3808AI-23-25NZ-74.212500T.pdf2.SIT3808AI-23-25NZ-74.212500T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT3808AI-23-25NZ-74.212500T
Številka dela SIT3808AI-23-25NZ-74.212500T Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS VCXO 74.2125MHZ LVCMOS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 2.5V Tip VCXO
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija SiT3808
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod LVCMOS
Druga imena SIT3808AI-23-25NZ-74.2125000T
SIT3808AI-23-25NZ-74.2125000T-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija -
Stabilnost frekvence ±50ppm Pogostost 74.2125MHz
natančen opis 74.2125MHz VCXO LVCMOS Oscillator 2.5V 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 33mA