SIT3808AI-C-18NY
SiTIMESiTIME
SIT3808AI-C-18NY Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT3808AI-C-18NY
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC PROG LVCMOS 1.8V 10PPM SMD
Podatkovni listi: 1.SIT3808AI-C-18NY.pdf2.SIT3808AI-C-18NY.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SIT3808AI-C-18NY
Številka dela SIT3808AI-C-18NY Proizvajalec SiTIME
Opis OSC PROG LVCMOS 1.8V 10PPM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 29737 pcs Podatkovni list 1.SIT3808AI-C-18NY.pdf2.SIT3808AI-C-18NY.pdf
Tip MEMS VCXO Spread Spectrum Bandwidth -
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Shell Style 1.8V
Serija SiT3808 RoHS Status Bulk
Ocene - Polarizacija 6-SMD, No Lead
Izhod - delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca SIT3808AI-C-18NY Višina 0.031" (0.79mm)
Toleranca frekvence ±10ppm Stabilnost frekvence (skupaj) 1MHz ~ 80MHz
Frekvenca - izhod 1 - Frekvenca - Center -
Razširjen opis 1MHz ~ 80MHz LVCMOS, LVTTL MEMS VCXO Programmable Oscillator Surface Mount 1.8V 31mA Opis OSC PROG LVCMOS 1.8V 10PPM SMD
Tok - Supply (Max) LVCMOS, LVTTL Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 31mA