SIT3808AI-C-33SG
SiTIMESiTIME
SIT3808AI-C-33SG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT3808AI-C-33SG
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC PROG LVCMOS 3.3V STBY 10PPM
Podatkovni listi: 1.SIT3808AI-C-33SG.pdf2.SIT3808AI-C-33SG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT3808AI-C-33SG
Številka dela SIT3808AI-C-33SG Proizvajalec SiTIME
Opis OSC PROG LVCMOS 3.3V STBY 10PPM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 34395 pcs Podatkovni list 1.SIT3808AI-C-33SG.pdf2.SIT3808AI-C-33SG.pdf
Tip MEMS VCXO Spread Spectrum Bandwidth -
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Shell Style 3.3V
Serija SiT3808 RoHS Status Bulk
Ocene - Polarizacija 6-SMD, No Lead
Izhod Standby delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca SIT3808AI-C-33SG Višina 0.031" (0.79mm)
Toleranca frekvence ±10ppm Stabilnost frekvence (skupaj) 1MHz ~ 80MHz
Frekvenca - izhod 1 70µA Frekvenca - Center -
Razširjen opis 1MHz ~ 80MHz LVCMOS, LVTTL MEMS VCXO Programmable Oscillator Surface Mount 3.3V 33mA Standby Opis OSC PROG LVCMOS 3.3V STBY 10PPM
Tok - Supply (Max) LVCMOS, LVTTL Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 33mA