SIT3808AI-C2-33EX-28.375000Y
SiTimeSiTime
SIT3808AI-C2-33EX-28.375000Y Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT3808AI-C2-33EX-28.375000Y
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC MEMS VCXO 28.3750MHZ LVCMOS
Podatkovni listi: 1.SIT3808AI-C2-33EX-28.375000Y.pdf2.SIT3808AI-C2-33EX-28.375000Y.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT3808AI-C2-33EX-28.375000Y
Številka dela SIT3808AI-C2-33EX-28.375000Y Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS VCXO 28.3750MHZ LVCMOS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 3.3V Tip VCXO
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija SiT3808
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVCMOS
Druga imena SIT3808AI-C2-33EX-28.37500Y
SIT3808AI-C2-33EX-28.37500Y-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±25ppm Pogostost 28.375MHz
natančen opis 28.375MHz VCXO LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 33mA