SIT3808AI-C2-33SB-79.636400T
SiTimeSiTime
SIT3808AI-C2-33SB-79.636400T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT3808AI-C2-33SB-79.636400T
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC XO 3.3V 79.6364MHZ ST
Podatkovni listi: 1.SIT3808AI-C2-33SB-79.636400T.pdf2.SIT3808AI-C2-33SB-79.636400T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT3808AI-C2-33SB-79.636400T
Številka dela SIT3808AI-C2-33SB-79.636400T Proizvajalec SiTime
Opis OSC XO 3.3V 79.6364MHZ ST Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 3.3V Tip VCXO
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija SiT3808
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVCMOS
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm)
Funkcija Standby (Power Down) Stabilnost frekvence ±25ppm
Pogostost 79.6364MHz natančen opis 79.6364MHz VCXO LVCMOS Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 33mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 70µA