SIT3808AI-D-33SY
SiTIMESiTIME
SIT3808AI-D-33SY Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT3808AI-D-33SY
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC PROG LVCMOS 3.3V STBY 10PPM
Podatkovni listi: 1.SIT3808AI-D-33SY.pdf2.SIT3808AI-D-33SY.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SIT3808AI-D-33SY
Številka dela SIT3808AI-D-33SY Proizvajalec SiTIME
Opis OSC PROG LVCMOS 3.3V STBY 10PPM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 27855 pcs Podatkovni list 1.SIT3808AI-D-33SY.pdf2.SIT3808AI-D-33SY.pdf
Tip MEMS VCXO Spread Spectrum Bandwidth -
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Shell Style 3.3V
Serija SiT3808 RoHS Status Bulk
Ocene - Polarizacija 6-SMD, No Lead
Izhod Standby delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca SIT3808AI-D-33SY Višina 0.039" (1.00mm)
Toleranca frekvence ±10ppm Stabilnost frekvence (skupaj) 1MHz ~ 80MHz
Frekvenca - izhod 1 70µA Frekvenca - Center -
Razširjen opis 1MHz ~ 80MHz LVCMOS, LVTTL MEMS VCXO Programmable Oscillator Surface Mount 3.3V 33mA Standby Opis OSC PROG LVCMOS 3.3V STBY 10PPM
Tok - Supply (Max) LVCMOS, LVTTL Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 33mA