SIT3809AC-C-28NB
SiTimeSiTime
SIT3809AC-C-28NB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT3809AC-C-28NB
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC PROG LVCMOS 2.8V 10PPM SMD
Podatkovni listi: 1.SIT3809AC-C-28NB.pdf2.SIT3809AC-C-28NB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT3809AC-C-28NB
Številka dela SIT3809AC-C-28NB Proizvajalec SiTime
Opis OSC PROG LVCMOS 2.8V 10PPM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6714 pcs Podatkovni list 1.SIT3809AC-C-28NB.pdf2.SIT3809AC-C-28NB.pdf
Napetost - oskrba 2.8V Tip VCXO
Spread Spectrum Bandwidth - Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Serija SiT3809 Ocene -
Programabilni tip Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Pakiranje Bulk
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVCMOS, LVTTL
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Višina 0.031" (0.79mm) Funkcija -
Stabilnost frekvence (skupaj) - Stabilnost frekvence ±10ppm
natančen opis VCXO LVCMOS, LVTTL 80MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 2.8V 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 36mA
Osnovni resonator MEMS Razpoložljivi frekvenčni razpon 80MHz ~ 220MHz