SIT3809AC-C-33EM
SiTimeSiTime
SIT3809AC-C-33EM Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT3809AC-C-33EM
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC PROG LVCMOS 3.3V EN/DS 10PPM
Podatkovni listi: 1.SIT3809AC-C-33EM.pdf2.SIT3809AC-C-33EM.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SIT3809AC-C-33EM
Številka dela SIT3809AC-C-33EM Proizvajalec SiTime
Opis OSC PROG LVCMOS 3.3V EN/DS 10PPM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5157 pcs Podatkovni list 1.SIT3809AC-C-33EM.pdf2.SIT3809AC-C-33EM.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip VCXO
Spread Spectrum Bandwidth - Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Serija SiT3809 Ocene -
Programabilni tip Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Pakiranje Bulk
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVCMOS, LVTTL
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Višina 0.031" (0.79mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence (skupaj) - Stabilnost frekvence ±10ppm
natančen opis VCXO LVCMOS, LVTTL 80MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 36mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 70µA Osnovni resonator MEMS
Razpoložljivi frekvenčni razpon 80MHz ~ 220MHz