SIT3809AC-C3-33EZ-189.550000Y
SiTimeSiTime
SIT3809AC-C3-33EZ-189.550000Y Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT3809AC-C3-33EZ-189.550000Y
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC MEMS 189.5500MHZ LVCMOS SMD
Podatkovni listi: SIT3809AC-C3-33EZ-189.550000Y.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT3809AC-C3-33EZ-189.550000Y
Številka dela SIT3809AC-C3-33EZ-189.550000Y Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS 189.5500MHZ LVCMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10215 pcs Podatkovni list SIT3809AC-C3-33EZ-189.550000Y.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip VCXO
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija SiT3809
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVCMOS
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±50ppm
Pogostost 189.55MHz natančen opis 189.55MHz VCXO LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 36mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 70µA