SIT3809AI-C-28SE
SiTimeSiTime
SIT3809AI-C-28SE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT3809AI-C-28SE
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC PROG LVCMOS 2.8V 10PPM STBY
Podatkovni listi: 1.SIT3809AI-C-28SE.pdf2.SIT3809AI-C-28SE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT3809AI-C-28SE
Številka dela SIT3809AI-C-28SE Proizvajalec SiTime
Opis OSC PROG LVCMOS 2.8V 10PPM STBY Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6566 pcs Podatkovni list 1.SIT3809AI-C-28SE.pdf2.SIT3809AI-C-28SE.pdf
Napetost - oskrba 2.8V Tip VCXO
Spread Spectrum Bandwidth - Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Serija SiT3809 Ocene -
Programabilni tip Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Pakiranje Bulk
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVCMOS, LVTTL
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Višina 0.031" (0.79mm) Funkcija Standby
Stabilnost frekvence (skupaj) - Stabilnost frekvence ±10ppm
natančen opis VCXO LVCMOS, LVTTL 80MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 2.8V Standby 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 36mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 70µA Osnovni resonator MEMS
Razpoložljivi frekvenčni razpon 80MHz ~ 220MHz