SIT3821AC-1C-33EY
SiTimeSiTime
SIT3821AC-1C-33EY Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT3821AC-1C-33EY
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC PROG LVPECL 3.3V EN/DS SMD
Podatkovni listi: 1.SIT3821AC-1C-33EY.pdf2.SIT3821AC-1C-33EY.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SIT3821AC-1C-33EY
Številka dela SIT3821AC-1C-33EY Proizvajalec SiTime
Opis OSC PROG LVPECL 3.3V EN/DS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9746 pcs Podatkovni list 1.SIT3821AC-1C-33EY.pdf2.SIT3821AC-1C-33EY.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip VCXO
Spread Spectrum Bandwidth - Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Serija SiT3821 Ocene -
Programabilni tip Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Pakiranje Bulk
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVPECL
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Višina 0.031" (0.79mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence (skupaj) - Stabilnost frekvence ±10ppm
natančen opis VCXO LVPECL 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 69mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 35mA Osnovni resonator MEMS
Razpoložljivi frekvenčni razpon 1MHz ~ 220MHz