SIT3821AC-2C-25NE
SiTIMESiTIME
SIT3821AC-2C-25NE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT3821AC-2C-25NE
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC PROG LVDS 2.5V 10PPM SMD
Podatkovni listi: 1.SIT3821AC-2C-25NE.pdf2.SIT3821AC-2C-25NE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT3821AC-2C-25NE
Številka dela SIT3821AC-2C-25NE Proizvajalec SiTIME
Opis OSC PROG LVDS 2.5V 10PPM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8389 pcs Podatkovni list 1.SIT3821AC-2C-25NE.pdf2.SIT3821AC-2C-25NE.pdf
Tip MEMS VCXO Spread Spectrum Bandwidth -
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Shell Style 2.5V
Serija SiT3821 RoHS Status Bulk
Ocene - Polarizacija 6-SMD, No Lead
Izhod - delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca SIT3821AC-2C-25NE Višina 0.031" (0.79mm)
Toleranca frekvence ±10ppm Stabilnost frekvence (skupaj) 1MHz ~ 220MHz
Frekvenca - izhod 1 - Frekvenca - Center -
Razširjen opis 1MHz ~ 220MHz LVDS MEMS VCXO Programmable Oscillator Surface Mount 2.5V 55mA Opis OSC PROG LVDS 2.5V 10PPM SMD
Tok - Supply (Max) LVDS Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 55mA