SIT3821AC-2D3-33EZ125.000000Y
SiTimeSiTime
SIT3821AC-2D3-33EZ125.000000Y Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT3821AC-2D3-33EZ125.000000Y
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC VCXO 125.0000MHZ LVDS SMD
Podatkovni listi: SIT3821AC-2D3-33EZ125.000000Y.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT3821AC-2D3-33EZ125.000000Y
Številka dela SIT3821AC-2D3-33EZ125.000000Y Proizvajalec SiTime
Opis OSC VCXO 125.0000MHZ LVDS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9556 pcs Podatkovni list SIT3821AC-2D3-33EZ125.000000Y.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip VCXO
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija SiT3821
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVDS
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±50ppm Pogostost 125MHz
natančen opis 125MHz VCXO LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 55mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 35mA Osnovni resonator MEMS
Absolute Pull Range (APR) ±1545ppm