SIT3821AI-1C-33NM
SiTIMESiTIME
SIT3821AI-1C-33NM Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT3821AI-1C-33NM
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC PROG LVPECL 3.3V 10PPM SMD
Podatkovni listi: 1.SIT3821AI-1C-33NM.pdf2.SIT3821AI-1C-33NM.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SIT3821AI-1C-33NM
Številka dela SIT3821AI-1C-33NM Proizvajalec SiTIME
Opis OSC PROG LVPECL 3.3V 10PPM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4036 pcs Podatkovni list 1.SIT3821AI-1C-33NM.pdf2.SIT3821AI-1C-33NM.pdf
Tip MEMS VCXO Spread Spectrum Bandwidth -
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Shell Style 3.3V
Serija SiT3821 RoHS Status Bulk
Ocene - Polarizacija 6-SMD, No Lead
Izhod - delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca SIT3821AI-1C-33NM Višina 0.031" (0.79mm)
Toleranca frekvence ±10ppm Stabilnost frekvence (skupaj) 1MHz ~ 220MHz
Frekvenca - izhod 1 - Frekvenca - Center -
Razširjen opis 1MHz ~ 220MHz LVPECL MEMS VCXO Programmable Oscillator Surface Mount 3.3V 69mA Opis OSC PROG LVPECL 3.3V 10PPM SMD
Tok - Supply (Max) LVPECL Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 69mA