SIT3821AI-2D2-33EE148.500000T
SiTimeSiTime
SIT3821AI-2D2-33EE148.500000T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT3821AI-2D2-33EE148.500000T
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC VCXO 148.5000MHZ LVDS SMD
Podatkovni listi: SIT3821AI-2D2-33EE148.500000T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT3821AI-2D2-33EE148.500000T
Številka dela SIT3821AI-2D2-33EE148.500000T Proizvajalec SiTime
Opis OSC VCXO 148.5000MHZ LVDS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5992 pcs Podatkovni list SIT3821AI-2D2-33EE148.500000T.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip VCXO
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija SiT3821
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVDS
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±25ppm Pogostost 148.5MHz
natančen opis 148.5MHz VCXO LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 55mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 35mA Osnovni resonator MEMS
Absolute Pull Range (APR) ±70ppm