SIT3822AC-1C-25NE
SiTimeSiTime
SIT3822AC-1C-25NE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT3822AC-1C-25NE
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC PROG LVPECL 2.5V 10PPM SMD
Podatkovni listi: 1.SIT3822AC-1C-25NE.pdf2.SIT3822AC-1C-25NE.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SIT3822AC-1C-25NE
Številka dela SIT3822AC-1C-25NE Proizvajalec SiTime
Opis OSC PROG LVPECL 2.5V 10PPM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9703 pcs Podatkovni list 1.SIT3822AC-1C-25NE.pdf2.SIT3822AC-1C-25NE.pdf
Napetost - oskrba 2.5V Tip VCXO
Spread Spectrum Bandwidth - Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Serija SiT3822 Ocene -
Programabilni tip Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Pakiranje Bulk
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVPECL
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Višina 0.031" (0.79mm) Funkcija -
Stabilnost frekvence (skupaj) - Stabilnost frekvence ±10ppm
natančen opis VCXO LVPECL 220MHz ~ 625MHz Programmable Oscillator 2.5V 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 69mA
Osnovni resonator MEMS Razpoložljivi frekvenčni razpon 220MHz ~ 625MHz