SIT3822AC-1DF-33EY307.695484Y
SiTimeSiTime
SIT3822AC-1DF-33EY307.695484Y Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT3822AC-1DF-33EY307.695484Y
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC VCXO 307.695484MHZ LVPECL
Podatkovni listi: SIT3822AC-1DF-33EY307.695484Y.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT3822AC-1DF-33EY307.695484Y
Številka dela SIT3822AC-1DF-33EY307.695484Y Proizvajalec SiTime
Opis OSC VCXO 307.695484MHZ LVPECL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3302 pcs Podatkovni list SIT3822AC-1DF-33EY307.695484Y.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip VCXO
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija SiT3822
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVPECL
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±10ppm Pogostost 307.695484MHz
natančen opis 307.695484MHz VCXO LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 69mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 35mA Osnovni resonator MEMS
Absolute Pull Range (APR) ±785ppm