SIT3907AC-23-33NZ-27.000000Y
SiTimeSiTime
SIT3907AC-23-33NZ-27.000000Y Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT3907AC-23-33NZ-27.000000Y
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC DCXO 27.0000MHZ LVCMOS LVTTL
Podatkovni listi: SIT3907AC-23-33NZ-27.000000Y.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT3907AC-23-33NZ-27.000000Y
Številka dela SIT3907AC-23-33NZ-27.000000Y Proizvajalec SiTime
Opis OSC DCXO 27.0000MHZ LVCMOS LVTTL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 22276 pcs Podatkovni list SIT3907AC-23-33NZ-27.000000Y.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip DCXO
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija SiT3907
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod LVCMOS, LVTTL
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm)
Funkcija - Stabilnost frekvence ±50ppm
Pogostost 27MHz natančen opis 27MHz DCXO LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 34mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) -