SIT3907AC-2F133NH-22.597240T
SiTimeSiTime
SIT3907AC-2F133NH-22.597240T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT3907AC-2F133NH-22.597240T
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC DCXO 22.59724MHZ LVCMOS TTL
Podatkovni listi: SIT3907AC-2F133NH-22.597240T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT3907AC-2F133NH-22.597240T
Številka dela SIT3907AC-2F133NH-22.597240T Proizvajalec SiTime
Opis OSC DCXO 22.59724MHZ LVCMOS TTL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 16514 pcs Podatkovni list SIT3907AC-2F133NH-22.597240T.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip DCXO
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija SiT3907
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod LVCMOS, LVTTL
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm)
Funkcija - Stabilnost frekvence ±10ppm
Pogostost 22.59724MHz natančen opis 22.59724MHz DCXO LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 34mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) -