SIT3907AI-22-18NZ-64.000000X
SiTimeSiTime
SIT3907AI-22-18NZ-64.000000X Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT3907AI-22-18NZ-64.000000X
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC MEMS
Podatkovni listi: SIT3907AI-22-18NZ-64.000000X.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT3907AI-22-18NZ-64.000000X
Številka dela SIT3907AI-22-18NZ-64.000000X Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 19797 pcs Podatkovni list SIT3907AI-22-18NZ-64.000000X.pdf
Napetost - oskrba 1.8V Tip DCXO
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija SiT3907
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod LVCMOS, LVTTL
Druga imena 1473-31045-2 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija -
Stabilnost frekvence ±25ppm Pogostost 64MHz
natančen opis 64MHz DCXO LVCMOS, LVTTL Oscillator 1.8V 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 34mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) - Osnovni resonator MEMS
Absolute Pull Range (APR) ±1600ppm