SIT5000AC-3E-18E0-16.369000T
SiTimeSiTime
SIT5000AC-3E-18E0-16.369000T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT5000AC-3E-18E0-16.369000T
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC XO 1.8V 16.369MHZ OE
Podatkovni listi: SIT5000AC-3E-18E0-16.369000T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT5000AC-3E-18E0-16.369000T
Številka dela SIT5000AC-3E-18E0-16.369000T Proizvajalec SiTime
Opis OSC XO 1.8V 16.369MHZ OE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 74574 pcs Podatkovni list SIT5000AC-3E-18E0-16.369000T.pdf
Tip TCXO Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Serija SiT5000 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm)