SIT5001AC-2E-33E0-50.000000T
SiTimeSiTime
SIT5001AC-2E-33E0-50.000000T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT5001AC-2E-33E0-50.000000T
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC XO 3.3V 50MHZ OE
Podatkovni listi: SIT5001AC-2E-33E0-50.000000T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT5001AC-2E-33E0-50.000000T
Številka dela SIT5001AC-2E-33E0-50.000000T Proizvajalec SiTime
Opis OSC XO 3.3V 50MHZ OE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 31915 pcs Podatkovni list SIT5001AC-2E-33E0-50.000000T.pdf
Tip TCXO Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija SiT5001 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Druga imena SIT5001AC-2E-33E0-50.00000T
SIT5001AC-2E-33E0-50.00000T-ND
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm) natančen opis TCXO Oscillator 4-SMD, No Lead