SIT5001AC-3E-33VQ-52.000000X
SiTimeSiTime
SIT5001AC-3E-33VQ-52.000000X Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT5001AC-3E-33VQ-52.000000X
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC XO 3.3V 52MHZ VC
Podatkovni listi: SIT5001AC-3E-33VQ-52.000000X.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT5001AC-3E-33VQ-52.000000X
Številka dela SIT5001AC-3E-33VQ-52.000000X Proizvajalec SiTime
Opis OSC XO 3.3V 52MHZ VC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 22607 pcs Podatkovni list SIT5001AC-3E-33VQ-52.000000X.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip VCTCXO
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija SiT5001
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod LVCMOS
Druga imena SIT5001AC-3E-33VQ-52.000000XCT delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija -
Stabilnost frekvence ±5ppm Pogostost 52MHz
natančen opis 52MHz VCTCXO LVCMOS Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 33mA