SIT5001AC-8E-33N0-50.000000T
SiTIMESiTIME
SIT5001AC-8E-33N0-50.000000T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT5001AC-8E-33N0-50.000000T
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC XO 3.3V 50MHZ NC
Podatkovni listi: SIT5001AC-8E-33N0-50.000000T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT5001AC-8E-33N0-50.000000T
Številka dela SIT5001AC-8E-33N0-50.000000T Proizvajalec SiTIME
Opis OSC XO 3.3V 50MHZ NC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 36410 pcs Podatkovni list SIT5001AC-8E-33N0-50.000000T.pdf
Tip MEMS TCXO Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Serija SiT5001 RoHS Status Tape & Reel (TR)
Polarizacija 4-SMD, No Lead Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Številka izdelka proizvajalca SIT5001AC-8E-33N0-50.000000T Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm)
Razširjen opis MEMS TCXO Oscillator Surface Mount Opis OSC XO 3.3V 50MHZ NC