SIT5001AI-3E-33E0-4.000000Y
SiTimeSiTime
SIT5001AI-3E-33E0-4.000000Y Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT5001AI-3E-33E0-4.000000Y
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC XO 3.3V 4MHZ OE
Podatkovni listi: SIT5001AI-3E-33E0-4.000000Y.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT5001AI-3E-33E0-4.000000Y
Številka dela SIT5001AI-3E-33E0-4.000000Y Proizvajalec SiTime
Opis OSC XO 3.3V 4MHZ OE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 27662 pcs Podatkovni list SIT5001AI-3E-33E0-4.000000Y.pdf
Tip TCXO Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Serija SiT5001 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm)