SIT5001AI-GE-33S0-4.096000T
SiTimeSiTime
SIT5001AI-GE-33S0-4.096000T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT5001AI-GE-33S0-4.096000T
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC XO 3.3V 4.096MHZ ST
Podatkovni listi: SIT5001AI-GE-33S0-4.096000T.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SIT5001AI-GE-33S0-4.096000T
Številka dela SIT5001AI-GE-33S0-4.096000T Proizvajalec SiTime
Opis OSC XO 3.3V 4.096MHZ ST Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 32953 pcs Podatkovni list SIT5001AI-GE-33S0-4.096000T.pdf
Tip TCXO Velikost / dimenzija 0.106" L x 0.094" W (2.70mm x 2.40mm)
Serija SiT5001 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm)