SIT5356AI-FQ-33VT-10.000000X
SiTimeSiTime
SIT5356AI-FQ-33VT-10.000000X Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT5356AI-FQ-33VT-10.000000X
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka VOLTAGE CONTROL
Podatkovni listi: 1.SIT5356AI-FQ-33VT-10.000000X.pdf2.SIT5356AI-FQ-33VT-10.000000X.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT5356AI-FQ-33VT-10.000000X
Številka dela SIT5356AI-FQ-33VT-10.000000X Proizvajalec SiTime
Opis VOLTAGE CONTROL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 3.3V Tip VCTCXO
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija SIT5356
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 10-SMD, No Lead Izhod LVCMOS
Druga imena 1473-30926-1 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.042" (1.06mm) Funkcija -
Stabilnost frekvence ±0.1ppm Pogostost 10MHz
natančen opis 10MHz VCTCXO LVCMOS Oscillator 3.3V 10-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 40.5mA (Typ)