SIT8008AC-73-18S-11.289600E
SiTimeSiTime
SIT8008AC-73-18S-11.289600E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT8008AC-73-18S-11.289600E
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC MEMS 11.2896MHZ LVCMOS SMD
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT8008AC-73-18S-11.289600E
Številka dela SIT8008AC-73-18S-11.289600E Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS 11.2896MHZ LVCMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 1.8V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Serija SiT8008
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod LVCMOS
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija Standby (Power Down)
Stabilnost frekvence ±50ppm Pogostost 11.2896MHz
natančen opis 11.2896MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 1.8V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 4.1mA