SIT8008ACU1-33E
SiTimeSiTime
SIT8008ACU1-33E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT8008ACU1-33E
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC PROG H/LV-CMOS 3.3V EN/DS
Podatkovni listi: 1.SIT8008ACU1-33E.pdf2.SIT8008ACU1-33E.pdf3.SIT8008ACU1-33E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT8008ACU1-33E
Številka dela SIT8008ACU1-33E Proizvajalec SiTime
Opis OSC PROG H/LV-CMOS 3.3V EN/DS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth - Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Serija SiT8008 Ocene -
Programabilni tip Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Pakiranje Bulk
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod HCMOS, LVCMOS
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Višina 0.031" (0.79mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence (skupaj) - Stabilnost frekvence ±20ppm
natančen opis XO (Standard) HCMOS, LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 4.5mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 4mA Osnovni resonator MEMS
Razpoložljivi frekvenčni razpon 1MHz ~ 110MHz