SIT8008AI-12-18E-20.000000E
SiTimeSiTime
SIT8008AI-12-18E-20.000000E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT8008AI-12-18E-20.000000E
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC MEMS 20.0000MHZ LVCMOS SMD
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT8008AI-12-18E-20.000000E
Številka dela SIT8008AI-12-18E-20.000000E Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS 20.0000MHZ LVCMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 1.8V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija SiT8008
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod LVCMOS
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±25ppm Pogostost 20MHz
natančen opis 20MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 4.1mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 4mA Osnovni resonator MEMS