SIT8008AI-72-XXS-16.000000D
SiTimeSiTime
SIT8008AI-72-XXS-16.000000D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT8008AI-72-XXS-16.000000D
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC MEMS 16.0000MHZ LVCMOS SMD
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT8008AI-72-XXS-16.000000D
Številka dela SIT8008AI-72-XXS-16.000000D Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS 16.0000MHZ LVCMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 2.25 V ~ 3.63 V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Serija SiT8008
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod LVCMOS
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija Standby (Power Down)
Stabilnost frekvence ±25ppm Pogostost 16MHz
natančen opis 16MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.63 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 4.5mA