SIT8008BC-12-18S-28.636300G
SiTimeSiTime
SIT8008BC-12-18S-28.636300G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT8008BC-12-18S-28.636300G
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC MEMS 28.6363MHZ LVCMOS SMD
Podatkovni listi: 1.SIT8008BC-12-18S-28.636300G.pdf2.SIT8008BC-12-18S-28.636300G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT8008BC-12-18S-28.636300G
Številka dela SIT8008BC-12-18S-28.636300G Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS 28.6363MHZ LVCMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 1.8V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija SiT8008B
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod HCMOS, LVCMOS
Druga imena 1473-30566-2
SIT8008BC-12-18S-28.636300G-ND
delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija Standby (Power Down)
Stabilnost frekvence ±25ppm Pogostost 28.6363MHz
natančen opis 28.6363MHz XO (Standard) HCMOS, LVCMOS Oscillator 1.8V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 4.1mA