SIT8008BC-23-33E-14.318181G
SiTimeSiTime
SIT8008BC-23-33E-14.318181G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT8008BC-23-33E-14.318181G
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC MEMS 14.318181MHZ LVCMOS SMD
Podatkovni listi: 1.SIT8008BC-23-33E-14.318181G.pdf2.SIT8008BC-23-33E-14.318181G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT8008BC-23-33E-14.318181G
Številka dela SIT8008BC-23-33E-14.318181G Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS 14.318181MHZ LVCMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija SiT8008B
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod HCMOS, LVCMOS
Druga imena 1473-30599-1 delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±50ppm Pogostost 14.318181MHz
natančen opis 14.318181MHz XO (Standard) HCMOS, LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 4.5mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 4.2mA Osnovni resonator MEMS