SIT8008BC-23-33E-18.432000E
SiTimeSiTime
SIT8008BC-23-33E-18.432000E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT8008BC-23-33E-18.432000E
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC MEMS 18.4320MHZ LVCMOS SMD
Podatkovni listi: 1.SIT8008BC-23-33E-18.432000E.pdf2.SIT8008BC-23-33E-18.432000E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT8008BC-23-33E-18.432000E
Številka dela SIT8008BC-23-33E-18.432000E Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS 18.4320MHZ LVCMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija SiT8008B
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod HCMOS, LVCMOS
Druga imena SIT8008BC-23-33E-18.43200E
SIT8008BC-23-33E-18.43200E-ND
delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±50ppm Pogostost 18.432MHz
natančen opis 18.432MHz XO (Standard) HCMOS, LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 4.5mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 4.2mA Osnovni resonator MEMS