SIT8008BC-82-18E-80.000625Y
SiTimeSiTime
SIT8008BC-82-18E-80.000625Y Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT8008BC-82-18E-80.000625Y
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC MEMS 80.000625MHZ LVCMOS SMD
Podatkovni listi: 1.SIT8008BC-82-18E-80.000625Y.pdf2.SIT8008BC-82-18E-80.000625Y.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT8008BC-82-18E-80.000625Y
Številka dela SIT8008BC-82-18E-80.000625Y Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS 80.000625MHZ LVCMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 1.8V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija SiT8008B
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod HCMOS, LVCMOS
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±25ppm
Pogostost 80.000625MHz natančen opis 80.000625MHz XO (Standard) HCMOS, LVCMOS Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 4.1mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 4mA