SIT8008BCE2-33S
SiTimeSiTime
SIT8008BCE2-33S Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT8008BCE2-33S
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC PROG LVCMOS 3.3V 20PPM STBY
Podatkovni listi: 1.SIT8008BCE2-33S.pdf2.SIT8008BCE2-33S.pdf3.SIT8008BCE2-33S.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT8008BCE2-33S
Številka dela SIT8008BCE2-33S Proizvajalec SiTime
Opis OSC PROG LVCMOS 3.3V 20PPM STBY Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth - Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija SiT8008B Ocene -
Programabilni tip Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Pakiranje Bulk
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod LVCMOS
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Višina 0.031" (0.79mm) Funkcija Standby
Stabilnost frekvence (skupaj) ±20ppm Stabilnost frekvence -
natančen opis XO (Standard) LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 3.3V Standby 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 4.5mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 4.3µA Osnovni resonator MEMS
Razpoložljivi frekvenčni razpon 1MHz ~ 110MHz