SIT8008BCF2-28N
SiTimeSiTime
SIT8008BCF2-28N Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT8008BCF2-28N
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC PROG LVCMOS 2.8V 20PPM SMD
Podatkovni listi: 1.SIT8008BCF2-28N.pdf2.SIT8008BCF2-28N.pdf3.SIT8008BCF2-28N.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT8008BCF2-28N
Številka dela SIT8008BCF2-28N Proizvajalec SiTime
Opis OSC PROG LVCMOS 2.8V 20PPM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 2.8V Tip XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth - Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija SiT8008B Ocene -
Programabilni tip Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Pakiranje Bulk
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod LVCMOS
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Višina 0.032" (0.80mm) Funkcija -
Stabilnost frekvence (skupaj) ±20ppm Stabilnost frekvence -
natančen opis XO (Standard) LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 2.8V 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 4.5mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 4.2mA Osnovni resonator MEMS
Razpoložljivi frekvenčni razpon 1MHz ~ 110MHz