SIT8008BI-32-33E-30.720000Y
SiTimeSiTime
SIT8008BI-32-33E-30.720000Y Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT8008BI-32-33E-30.720000Y
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC MEMS 30.7200MHZ LVCMOS SMD
Podatkovni listi: 1.SIT8008BI-32-33E-30.720000Y.pdf2.SIT8008BI-32-33E-30.720000Y.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT8008BI-32-33E-30.720000Y
Številka dela SIT8008BI-32-33E-30.720000Y Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS 30.7200MHZ LVCMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija SiT8008B
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod HCMOS, LVCMOS
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±25ppm
Pogostost 30.72MHz natančen opis 30.72MHz XO (Standard) HCMOS, LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 4.5mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 4.2mA