SIT8008BI-72-33E-49.090900G
SiTimeSiTime
SIT8008BI-72-33E-49.090900G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT8008BI-72-33E-49.090900G
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC MEMS 49.0909MHZ LVCMOS SMD
Podatkovni listi: 1.SIT8008BI-72-33E-49.090900G.pdf2.SIT8008BI-72-33E-49.090900G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT8008BI-72-33E-49.090900G
Številka dela SIT8008BI-72-33E-49.090900G Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS 49.0909MHZ LVCMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Serija SiT8008B
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod HCMOS, LVCMOS
Druga imena 1473-30755-1 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±25ppm Pogostost 49.0909MHz
natančen opis 49.0909MHz XO (Standard) HCMOS, LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 4.5mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 4.2mA Osnovni resonator MEMS