SIT8008BIF11-33E-2.048000G
SiTimeSiTime
SIT8008BIF11-33E-2.048000G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT8008BIF11-33E-2.048000G
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC MEMS 2.0480MHZ LVCMOS SMD
Podatkovni listi: SIT8008BIF11-33E-2.048000G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT8008BIF11-33E-2.048000G
Številka dela SIT8008BIF11-33E-2.048000G Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS 2.0480MHZ LVCMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 87850 pcs Podatkovni list SIT8008BIF11-33E-2.048000G.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija SiT8008B
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod HCMOS, LVCMOS
Druga imena 1473-30781-1 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±20ppm Pogostost 2.048MHz
natančen opis 2.048MHz XO (Standard) HCMOS, LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 4.5mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 4.2mA Osnovni resonator MEMS