SIT8009AC-83-33E-125.000000Y
SiTimeSiTime
SIT8009AC-83-33E-125.000000Y Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT8009AC-83-33E-125.000000Y
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC MEMS 125.0000MHZ LVCMOS SMD
Podatkovni listi: 1.SIT8009AC-83-33E-125.000000Y.pdf2.SIT8009AC-83-33E-125.000000Y.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT8009AC-83-33E-125.000000Y
Številka dela SIT8009AC-83-33E-125.000000Y Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS 125.0000MHZ LVCMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija SiT8009
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod LVCMOS
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±50ppm Pogostost 125MHz
natančen opis 125MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 7.5mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 4mA Osnovni resonator MEMS