SIT8009BC-81-33E-125.000000Y
SiTimeSiTime
SIT8009BC-81-33E-125.000000Y Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT8009BC-81-33E-125.000000Y
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC MEMS 125.0000MHZ LVCMOS SMD
Podatkovni listi: SIT8009BC-81-33E-125.000000Y.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT8009BC-81-33E-125.000000Y
Številka dela SIT8009BC-81-33E-125.000000Y Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS 125.0000MHZ LVCMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 66087 pcs Podatkovni list SIT8009BC-81-33E-125.000000Y.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija SiT8009B
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod HCMOS, LVCMOS
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±20ppm
Pogostost 125MHz natančen opis 125MHz XO (Standard) HCMOS, LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 7.5mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 4mA