SIT8208AC-21-25E-74.176000T
pregled izdelka
Številka dela: SIT8208AC-21-25E-74.176000T
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka -20 TO 70C, 3225, 20PPM, 2.5V, 7
Podatkovni listi: SIT8208AC-21-25E-74.176000T.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SIT8208AC-21-25E-74.176000T
Številka dela SIT8208AC-21-25E-74.176000T Proizvajalec SiTime
Opis -20 TO 70C, 3225, 20PPM, 2.5V, 7 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 68581 pcs Podatkovni list SIT8208AC-21-25E-74.176000T.pdf
Napetost - oskrba 2.5V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija SiT8208
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod LVCMOS, LVTTL
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±20ppm
Pogostost 74.176MHz natančen opis 74.176MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 2.5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 33mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 31mA