SIT8208AC-23-18S-33.333000T
pregled izdelka
Številka dela: SIT8208AC-23-18S-33.333000T
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka -20 TO 70C, 3225, 50PPM, 1.8V, 3
Podatkovni listi: SIT8208AC-23-18S-33.333000T.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SIT8208AC-23-18S-33.333000T
Številka dela SIT8208AC-23-18S-33.333000T Proizvajalec SiTime
Opis -20 TO 70C, 3225, 50PPM, 1.8V, 3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 70559 pcs Podatkovni list SIT8208AC-23-18S-33.333000T.pdf
Napetost - oskrba 1.8V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija SiT8208
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod LVCMOS, LVTTL
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm)
Funkcija Standby (Power Down) Stabilnost frekvence ±50ppm
Pogostost 33.333MHz natančen opis 33.333MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 1.8V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 31mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 10µA