SIT8208AC-31-18E-3.570000X
pregled izdelka
Številka dela: SIT8208AC-31-18E-3.570000X
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka -20 TO 70C, 5032, 20PPM, 1.8V, 3
Podatkovni listi: SIT8208AC-31-18E-3.570000X.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT8208AC-31-18E-3.570000X
Številka dela SIT8208AC-31-18E-3.570000X Proizvajalec SiTime
Opis -20 TO 70C, 5032, 20PPM, 1.8V, 3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 53724 pcs Podatkovni list SIT8208AC-31-18E-3.570000X.pdf
Napetost - oskrba 1.8V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija SiT8208
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod LVCMOS, LVTTL
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±20ppm
Pogostost 3.57MHz natančen opis 3.57MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 31mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 30mA