SIT8208AC-32-28E-19.200000T
pregled izdelka
Številka dela: SIT8208AC-32-28E-19.200000T
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka -20 TO 70C, 5032, 25PPM, 2.8V, 1
Podatkovni listi: SIT8208AC-32-28E-19.200000T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT8208AC-32-28E-19.200000T
Številka dela SIT8208AC-32-28E-19.200000T Proizvajalec SiTime
Opis -20 TO 70C, 5032, 25PPM, 2.8V, 1 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 71514 pcs Podatkovni list SIT8208AC-32-28E-19.200000T.pdf
Napetost - oskrba 2.8V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija SiT8208
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod LVCMOS, LVTTL
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±25ppm
Pogostost 19.2MHz natančen opis 19.2MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 2.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 33mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 31mA