SIT8208AC-82-25E-38.000000X
SiTimeSiTime
SiTime
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT8208AC-82-25E-38.000000X
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka -20 TO 70C, 7050, 25PPM, 2.5V, 3
Podatkovni listi: SIT8208AC-82-25E-38.000000X.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT8208AC-82-25E-38.000000X
Številka dela SIT8208AC-82-25E-38.000000X Proizvajalec SiTime
Opis -20 TO 70C, 7050, 25PPM, 2.5V, 3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 65747 pcs Podatkovni list SIT8208AC-82-25E-38.000000X.pdf
Napetost - oskrba 2.5V Tip XO (Standard)
Serija SiT8208 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 4-SMD, No Lead
Izhod LVCMOS, LVTTL delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±25ppm Pogostost 38MHz
natančen opis 38MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 2.5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 33mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 31mA Osnovni resonator MEMS