SIT8208AC-83-18S-74.250000T
pregled izdelka
Številka dela: SIT8208AC-83-18S-74.250000T
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka -20 TO 70C, 7050, 50PPM, 1.8V, 7
Podatkovni listi: SIT8208AC-83-18S-74.250000T.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SIT8208AC-83-18S-74.250000T
Številka dela SIT8208AC-83-18S-74.250000T Proizvajalec SiTime
Opis -20 TO 70C, 7050, 50PPM, 1.8V, 7 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 65050 pcs Podatkovni list SIT8208AC-83-18S-74.250000T.pdf
Napetost - oskrba 1.8V Tip XO (Standard)
Serija SiT8208 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 4-SMD, No Lead
Izhod LVCMOS, LVTTL delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm) Funkcija Standby (Power Down)
Stabilnost frekvence ±50ppm Pogostost 74.25MHz
natančen opis 74.25MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 1.8V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 31mA