SIT8208AC-8F-33E-33.868800Y
SiTimeSiTime
SIT8208AC-8F-33E-33.868800Y Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT8208AC-8F-33E-33.868800Y
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC MEMS 33.8688MHZ LVCMOS SMD
Podatkovni listi: SIT8208AC-8F-33E-33.868800Y.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT8208AC-8F-33E-33.868800Y
Številka dela SIT8208AC-8F-33E-33.868800Y Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS 33.8688MHZ LVCMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 30078 pcs Podatkovni list SIT8208AC-8F-33E-33.868800Y.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija SiT8208
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod LVCMOS
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±10ppm
Pogostost 33.8688MHz natančen opis 33.8688MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 33mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 31mA