SIT8208AC-8F-33E-62.500000X
pregled izdelka
Številka dela: SIT8208AC-8F-33E-62.500000X
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka -20 TO 70C, 7050, 10PPM, 3.3V, 6
Podatkovni listi: SIT8208AC-8F-33E-62.500000X.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SIT8208AC-8F-33E-62.500000X
Številka dela SIT8208AC-8F-33E-62.500000X Proizvajalec SiTime
Opis -20 TO 70C, 7050, 10PPM, 3.3V, 6 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 24479 pcs Podatkovni list SIT8208AC-8F-33E-62.500000X.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Serija SiT8208 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 4-SMD, No Lead
Izhod LVCMOS, LVTTL delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±10ppm Pogostost 62.5MHz
natančen opis 62.5MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 33mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 31mA Osnovni resonator MEMS